KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14744396
nr 1474 4396
Ola J Sundström
(f. 1957), Sverige
Blandteknik, "Moln över Stockholm". Monogramsignerad. Signerad a tergo. Mixed media collage metallduk och akryl. Yttermått inklusive ram: 69x55 cm
Ola Johannes Sundström, svensk konstnär född 1957 i Skellefteå.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:25:30
100 kr
150 kr
200 kr
Ola J Sundström
Läs mer om Ola J Sundström